30 LAT DOŚWIADCZENIA W DZIEDZINIE OPON CAŁOROCZNYCH

Czarno-białe zdjęcie wnętrza starej fabryki opon. Na zdjęciu widać kolekcję opon rozrzuconych po podłodze, a na pierwszym planie stosy starannie ułożonych opon

Odkryj naszą ponadczasową podróż

Tworzymy wyjątkowe opony od początku istnienia naszej marki, a 110 lat doświadczenia mówi samo za siebie. Kierowani tym doświadczeniem, zdobywaliśmy zaufanie, towarzysząc naszym klientom kilometr po kilometrze.

Obejrzyj wideo dotyczące dziedzictwa

Dynamiczny samochód prezentujący imponujące umiejętności jazdy: driftowanie na zaśnieżonym terenie, pokonywanie zakrętów na mokrej drodze i mknięcie po suchym asfalcie.

Przyszłość osiągów

Postaw na wyjątkową wydajność. Nasze opony chwytają za serca, ale także bezwzględnie trzymają się drogi — rozpalając wyobraźnię, która tworzy przyjaźnie i towarzyszy w przygodach. Niech harmonizują one radość, pewność siebie i satysfakcję, wyznaczając przy tym rytm podróży.

Zaparkowany nocą samochód z wyłączonymi reflektorami. Sfotografowany z niskiego kąta, podkreślającego przednią oponę, prezentujący „Vredestein Tyres” z charakterystycznym akcentem włoskiego wzornictwa.

Znacznie więcej niż tylko wzory bieżnika

Nasze DNA przenika do procesu projektowania, podnosząc gumę do rangi funkcjonalnego arcydzieła. Smukły bieżnik i ścianki boczne ucieleśniają nasze zaangażowanie w ten niezbędny element pojazdu oraz kunszt włoskiego wzornictwa.

Widok z lotu ptaka na prostą drogę otoczoną z jednej strony zielonym lasem, a z drugiej pomarańczowymi liśćmi. Droga zakręca w tle.

Europejska duma

Tworzymy najnowocześniejsze opony na europejskich drogach, ukształtowane przez tradycję, udoskonalone przez alpejskie zjazdy i napędzane technologią. Wybierana przez kierowców na całym świecie, nasza europejska marka wyznacza z dumą standardy jakości opon.

Widok z boku na zaparkowany samochód. Na zdjęciu na pierwszym planie widoczna jest opona „Quatrac Pro +”.

Opony całoroczne

30 lat doświadczenia w dziedzinie opon całorocznych oraz ich najszersza oferta.

Rozbudzamy marzenia i rozpalamy pasje

 

W firmie Vredestein rozpalamy pasje, wykraczając poza logo na banerach. Wspieramy dziedzictwo, zwiększamy wydajność i dzielimy się aspiracjami poprzez partnerstwa. Każda współpraca jest okazją do świętowania ludzkiego ducha i dążenia do doskonałości. Dołącz do nas w tej podróży.

Nieprzerwanie przekraczamy granice

Zawodnicy Manchester United pozujący do zdjęcia. Można odczytać słowa „Always Pushing Forward” (Nieprzerwanie przekraczamy granice)

Manchester United   

Vredestein ma dynamiczną więź z Manchesterem United. Odzwierciedlając ich nieustępliwy zapał, łączymy innowacje i doskonałość na boisku i poza nim. Razem na nowo definiujemy granice i inspirujemy do zwycięstw.

Obejrzyj film

Napędzamy rozwój starszych wersji

Widok z tyłu na zabytkowy kabriolet sunący po drodze. Dwóch pasażerów siedzi w środku, każdy z ręką uniesioną w geście radości.

1000Miglia

Vredestein oddaje cześć ponadczasowej elegancji poprzez sponsorowanie wyścigów 1000Miglia — hołdu dla dziedzictwa klasycznych samochodów. Nasze opony łączą przeszłość z przyszłością, niosąc dziedzictwo doskonałości, tak jak zabytkowe piękności niosą historie.

Obejrzyj film

Poprawiamy stabilność

Malownicza ośnieżona trasa pod czystym niebem, otoczona ciemnymi drzewami w tle. Przy wjeździe na tor na banerach wejściowych widnieje napis „Vredestein Tyres”.

Narciarstwo alpejskie

Nasze partnerstwo z organizatorami Mistrzostw w Narciarstwie Alpejskim napędza pasję na stoku i odzwierciedla nasze zaangażowanie w zwiększanie osiągów. Podobnie jak sportowcy pokonujący własne limity, nasze opony zachęcają kierowców do rywalizacji, ucieleśniając ducha przesuwania granic.

Obejrzyj film

Przesuwamy granice do przodu

Biegacze zbliżający się do końca wyścigu, dopingowani przez entuzjastyczny tłum wzdłuż metalowych barykad z napisem „Vredestein Tyres”. Wysokie drzewa otaczają scenerię, a w tle widoczna jest podstawa wieży Eiffla.

Bieg przez Paryż na 20 km

Jako główny sponsor biegu przez Paryż na 20 km firma Vredestein Tyres promuje esencję wydajności. Tak jak nasze opony opanowują europejskie drogi, tak uczestnicy pokonują 20 km z niezrównaną sprawnością. To święto doskonałości, w którym każdy krok odzwierciedla nieustanne dążenie do zwiększenia jakości.

GIF z przeźroczystym tłem przedstawiający obracającą się oponę z widocznym napisem „Quatrac Pro+” na ścianie bocznej.

 

 

  QUATRAC PRO +

Opony całoroczne z dużym plusem!

Stworzone z wykorzystaniem trzydziestu latach doświadczeń w dziedzinie opon całorocznych, poprawiające osiągi na śniegu i zmniejszające zużycie paliwa. Zaawansowana technologia sprawia, że opona ta jest najlepsza w swojej klasie na mokrych nawierzchniach.

 

 

 

 

Śledź nas na

Facebook Icon Facebook Icon
Instagram Icon Instagram Icon
LinkedIn Icon LinkedIn Icon

 

 

ZNAJDŹ SWOJEGO LOKALNEGO DEALERA

Znajdź sklep, w którym można kupić opony marki Vredestein