Dlaczego Vredestein

Pionierska technologia oponiarska jest naszym celem od czasu pierwszej opony rowerowej, którą wyprodukowaliśmy w 1910 roku. Od tego czasu produkujemy opony, które przynoszą złote medale, biją rekordy świata i na nowo odkrywają, czym może być bezpieczna, bezproblemowa i precyzyjna jazda.

Nasze cztery podstawowe wartości są tym, co kieruje naszymi pracownikami w ich pomysłach, decyzjach, które podejmujemy i produktach, które konstruujemy. Są one naszą mapą drogową na przyszłość, która pozwala nam nadal wytyczać własną ścieżkę w dziedzinie innowacji i produkcji opon, tak jak zawsze to robiliśmy.

Wyraźnie europejscy

Jesteśmy Europejczykami z urodzenia i z natury. Nasze opony są projektowane i testowane na europejskich drogach, aby mieć pewność, że produkowane przez nas opony sprawdzą się na każdej nawierzchni i w każdych warunkach pogodowych. Nasze europejskie dziedzictwo inspiruje nas do przekraczania branżowych standardów w zakresie projektowania i osiągów opon, od zjazdów z alpejskich zboczy po przejażdżki po wybrzeżu w świetle zachodzącego słońca.

 

Wyraźnie europejski

 

Dziedzictwo

Nasze dziedzictwo to doświadczenia, które zbieramy dzięki projektowanym przez nas produktom. Dziedzictwo, które prowadziło nas przez ostatnie 110 lat innowacji i nadal inspiruje nas w dążeniu do zapewnienia doskonałych wrażeń z jazdy. Nawet po stu latach postępu w technologii opon wiemy, że nasza historia dopiero się zaczyna.

 

Dziedzictwo

 

Myślenie projektowe

Aby osiągnąć wyjątkowe osiągi, trzeba je najpierw zaprojektować. Z każdą nową oponą staramy się testować granice i przesuwać granice projektowania opon, tworząc produkty, które są zaprojektowane tak, aby zwiększały zarówno możliwości jak i estetykę pojazdu. Z każdą kolejną premierą ustanawiamy nowy punkt odniesienia dla technologii opon przyszłości. 

 

Myślenie projektowe

 

Najwyższe osiągi

Świat się zmienia, a wraz z nim zmienia się sposób, w jaki się poruszamy. Naszym celem jest sprostanie obecnym potrzebom w zakresie mobilności dzięki wysokowydajnym oponom, w których stosujemy technologie przyszłości. Skupiamy się na tym, jak nasze produkty mogą sprawić, że Ty i Twój pojazd będziecie mogli w pełni wykorzystać posiadany potencjał, niezależnie od tego, czy chodzi o jazdę na rowerze, codzienną jazdę samochodem czy pracę w rolnictwie.

 

Najwyższe osiągi