Wyraźnie europejscy

 

Założona w Holandii w 1908 roku firma jest europejska od urodzenia i standardowo międzynarodowa. Nasze bogate europejskie dziedzictwo zapewnia nam korzenie naszych pierwszych innowacji, poligony doświadczalne dla naszych przyszłych przełomów oraz miejsce, które zawsze możemy nazywać domem.

Europa to kontynent znany z doskonałości w projektowaniu i inżynierii. To miejsce, gdzie innowacje są drugą naturą, a tempo postępu nie ma sobie równych. Nasze europejskie dziedzictwo jest tym, co napędza nas do rozwijania i projektowania pionierskich, najwyższej klasy technologii produkcji opon i co inspiruje nas do przekraczania kolejnych granic.

Europejskie wzornictwo:

Europa jest synonimem doskonałości w motoryzacji i projektowaniu. Różnorodność krajobrazu, nieprzewidywalność pogody i standardy ustalone w całej branży pozwalają na powstanie prawdziwie genialnego wzornictwa, a my nie jesteśmy wyjątkiem. Nasze opony zostały zaprojektowane tak, aby oswoić drogi Europy i dostosować się do jej dzikiej natury w każdych warunkach i na każdej nawierzchni. Nasze europejskie dziedzictwo umożliwiło nam produkcję opon, które są eleganckie, bezpieczne, trwałe i zapewniają kierowcom moc i kontrolę, aby mogli w pełni wykorzystać swój potencjał.

Potencjał, który nie tylko dotyczy osiągów, ale także stylu. Nasza współpraca z czołowymi europejskimi projektantami, w tym z włoskim projektantem samochodów Giorgetto Giugiaro i holenderskim projektantem samochodów Nielsem van Rioj, pozwoliła nam na osiągnięcie doskonałości zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym.

Europejska produkcja:

Od ponad stu lat produkujemy najwyższej klasy opony w Holandii i staramy się zachować naszą europejską produkcję w przyszłości. Nasze opony są produkowane w Holandii od początku istnienia firmy Vredestein i nadal są wytwarzane w naszej fabryce w Enschede, działającej od 1952 roku. W 2017 roku zwiększyliśmy nasze możliwości produkcyjne, otwierając zakład w Gyöngyöshalász na Węgrzech — najbardziej zaawansowany technologicznie obiekt produkcyjny w naszej historii. Witamy nowy dział wysokowydajnej i wydajnej produkcji europejskiej firmy Vredestein.