Najwyższe osiągi

 

Zapewnienie najwyższych osiągów wymaga przesuwania granic i definiowania na nowo standardów doskonałości. Jest to ostateczne przeznaczenie każdej projektowanej przez nas opony i siła napędowa naszych innowacji, które w przyszłości mają zapewnić doskonałe wrażenia z jazdy.

Podejście firmy Vredestein do projektowania opon i osiągów zapewniło nam pozycję lidera wśród producentów opon całorocznych, najszybciej rozwijającego się segmentu w Europie. Od 1993 r. jesteśmy liderem na rynku opon całorocznych, konsekwentnie produkując opony, które zachowują najwyższe osiągi w każdych warunkach i przez wszystkie cztery pory roku.

Nasi zwycięzcy testów:

Osiągi naszych opon całorocznych zostały potwierdzone w rygorystycznych testach branżowych. Aby mieć pewność, że każdy z naszych produktów jest w stanie zapewnić najwyższe bezpieczeństwo, kontrolę i komfort, jakich oczekujemy, muszą być one oceniane względem najlepszych w branży i wiele z naszych produktów znalazło się na podium.

Uznanie pisma AutoBild:

Nasze opony były testowane przez szereg najbardziej szanowanych instytucji motoryzacyjnych na świecie, w tym niemiecki magazyn motoryzacyjny AutoBild. Magazyn, który po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych testów wraz z naszymi konkurentami, przyznał firmie Vredestein tytuł „Producenta roku 2019 opon całorocznych” i uznał wiele naszych opon za najlepsze w swojej kategorii, potwierdzając tym samym naszą wiedzę ekspercką w zakresie opon całorocznych.