Opony całoroczne z dużym plusem

30 lat pionierskiej doskonałości

 

Po trzech dekadach nieustannej innowacji zostaliśmy mistrzami opon całorocznych. Nasze stworzone do szybkich i mocnych samochodów opony stanowią wyznacznik doskonałych osiągów na suchych, mokrych i ośnieżonych drogach. Niezrównana przyczepność, kontrola i bezpieczeństwo, osiągnięte dzięki najnowocześniejszej technologii, wieńczą wieloletnie zwycięstwa nad wyzwaniami. Wybierz mistrzowskie opony – 30 lat niezrównanej wydajności i bezpieczeństwa dla pewnej jazdy na każdej drodze i w każdych warunkach pogodowych!

Widok z boku na oponę Quatrac Pro +, a obok cztery symbole przedstawiające pory roku (płatek śniegu, chmura z kroplami deszczu, słońce i czterolistna koniczyna)

QUATRAC PRO +

Opony całoroczne z dużym plusem

Najlepsze w swojej klasie na mokre drogi — wydajne odprowadzanie wody dla ochrony przed akwaplanacją

Wyższa sprawność na śniegu — o 5% lepsza przyczepność i przyspieszenie

Niższe zużycie paliwa — o 5% mniejsze opory toczenia

file
file
file

 

 


Widok z boku samochodu z widoczną oponą na tle zaśnieżonych gór.

Wyższy poziom bezpieczeństwa

Poruszaj się bez obaw po śniegu lub umiarkowanych opadach śniegu. Przyczepność i przyspieszenie na śniegu o 5% lepsze w porównaniu z istniejącymi modelami. Ciesz się lepszą kontrolą na śniegu i w błocie pośniegowym, dzięki około 10% lepszej reakcji na prowadzenie, stabilności i możliwości odzyskania kontroli.

Widok z boku i z przodu na część opony z widocznym napisem „Quatrac Pro+”, z symbolem plusa przedstawiającym deszczową drogę w prawym dolnym rogu.

Precyzyjna przyczepność

Wiodąca sprawność na mokrych drogach: doskonała ochrona przed akwaplanacją i niezrównana przyczepność. Nasza specjalnie skomponowana mieszanka zapewnia wyjątkową przyczepność w szerokim spektrum temperatur.

Widok z boku samochodu z napisem „Quatrac Pro +” na oponie, z symbolem plusa i ikoną dystrybutora paliwa w prawym dolnym rogu.

Wydajność w nowym wydaniu

Oszczędność paliwa: innowacyjne mieszanki gumy obniżają opór toczenia o 5%, co przekłada się na korzyści dla planety i portfela jednocześnie.

Rozstrzelony widok opony z ponumerowanymi częściami i nazwami: 1. Bieżnik, 2. Podkład, 3. Ścianka boczna, 4. Warstwa usztywniająca, 5. Warstwy opasania, 6. Klin, 7. Warstwa osnowy, 8. Wewnętrzne poszycie, 9. Wierzchołek, 10. Stopka, 11. Rant, 12. Bark.

Więcej niż czarny okrąg!

Nasza opona to nie tylko czarny okrąg, ale również ucieleśnienie specjalistycznej wiedzy naukowej. Dzięki naszemu zaangażowaniu w innowacje na drodze opony wielosezonowe Vredestein Quatrac Pro + są jedynymi w swoim rodzaju.

  • Rezultat 30 lat doświadczenia w dziedzinie opon całorocznych
  • Najszersza oferta opon całorocznych na rynku
  • Zaprojektowane specjalnie z myślą o samochodach osobowych i SUV o wysokich osiągach

Niebieskie tło z osią czasu opon: naprzemienne rzędy opon poruszające się w górę i w dół. Tekst powyżej: „30 lat doświadczenia w dziedzinie opon całorocznych”.

Całoroczne

30 lat doświadczenia w dziedzinie opon całorocznych oraz ich najszersza oferta.

Doskonałe osiągi we wszystkich warunkach

Zaufaj naszej tradycji sukcesów.

Nasza całoroczna opona, z dumą nosząca liczne odznaczenia i nagrody, zapewnia niezrównane osiągi. Wykazała się znakomitym zachowaniem zarówno podczas rygorystycznych prób przyczepności na mokrej nawierzchni, jak i wymagających testów na śniegu, dzięki czemu zapewniła sobie tytuł mistrzyni w każdych warunkach.

   

 

FAQ