Dziedzictwo

 

Jako jedna z najstarszych marek opon na świecie, z ponad stuletnim doświadczeniem w dziedzinie innowacji oponiarskich, nasze bogate europejskie dziedzictwo jest opowieścią o naszej przeszłości i inspiracją dla naszej przyszłości.

Nasza 110-letnia historia sprawiła, że staliśmy się liderem w projektowaniu i produkcji najwyższej klasy opon, kontynuując innowacje w kierunku doskonałych wrażeń z jazdy. Od 1908 roku jesteśmy pionierem w tworzeniu wyjątkowych produktów oponiarskich dla naszych klientów. Od naszej pierwszej opony rowerowej, wyprodukowanej w 1910 r., po technologię opon o wysokich osiągach, produkowanych dzisiaj.

Oś czasu
Oś czasu
Oś czasu
Oś czasu

Nasza przyszłość:

Linia czasu Vredestein to historia ciągłych zmian i innowacji. Świętowaliśmy pierwsze światowe sukcesy, złote medale, nowe partnerstwa i przełomowe osiągnięcia w technologii produkcji opon. Dziedzictwo, które zbudowaliśmy w ciągu 110 lat naszej działalności, jest dla nas powodem do dumy i z każdym rokiem staramy się je nie tylko podtrzymywać, ale i wzbogacać.

Nasze zaangażowanie w badania i rozwój doprowadziło nas do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj i będzie nas prowadzić w przyszłości. Szukając możliwości w tym, co zwyczajne, i wymyślając na nowo normy, dążymy do stworzenia wyjątkowych wrażeń z jazdy na każdym z naszych rynków.