Myślenie projektowe

 

Prawdziwie wspaniałe wzornictwo to umiejętność podejścia ponadczasowego i przekształcania tego, co zwyczajne w coś niesamowitego. Nasze podejście do projektowania polega na doskonaleniu codzienności i zachęcaniu użytkowników do poznawania przyszłości, jaką jest innowacja w postaci eleganckich opon o wysokich osiągach.

Wzornictwo jest kamieniem węgielnym naszej marki od momentu jej powstania ponad sto lat temu. Zdolność naszych opon do przekraczania oczekiwań zarówno pod względem stylu, jak i treści jest naszym znakiem rozpoznawczym, a nasza pasja do wznoszenia naszych opon na wyższy poziom bezpieczeństwa, stylu i komfortu nadal napędza nasze dążenie do doskonałości projektowania.

Nasi partnerzy projektowi:

Nasza współpraca z mistrzem włoskiego designu samochodowego, Giorgetto Giugiaro, w 1999 roku stała się kamieniem milowym w dziedzinie wzornictwa dla naszej marki. Kamieniem milowym, który zapoczątkował nową erę doskonałego wzornictwa firmy Vredestein ponieważ współpraca z Giugiaro pozwoliła nam udoskonalić nasze produkty, poprawić jakość i osiągi każdej opony.

Zaprojektowanie wysoce funkcjonalnej opony z eleganckim bieżnikiem i ścianami bocznymi to stworzenie istotnego elementu pojazdu, który zapewni doskonałe osiągi. Osiągi, które pozostają niezrównane, nawet w wymagających warunkach i na wymagających nawierzchniach. Ultrac Vorti to opona godna swojej nazwy, zainspirowanej siłą wirowego przepływu powietrza i oddającej ogromne prędkości i siłę, z jaką ta opona może się poruszać.

Renesans projektowania autokarów:

Dziedzictwo we wzornictwie to my. Inspirują nas tradycje przeszłości i to, w jaki sposób możemy je na nowo wyobrazić, aby działały na rzecz współczesnego świata. To wartość, która zainspirowała nas do współpracy ze światowej sławy konstruktorem nadwozi, Niels van Roij Design, gdy wkroczyliśmy w przyszłość wyrafinowanego, napędzanego technologią wzornictwa. Rezultaty były równie optymalne pod względem osiągów, jak i estetyki, ponieważ tradycja i innowacja połączyły się w synergii.

Przyszłość wzornictwa Vredestein:

Nasze zaangażowanie w badania i rozwój pozwoliło nam utrzymać się w czołówce pionierów technologii oponiarskich przez ponad 110 lat. Rozumiemy, jak ważne jest śledzenie dzisiejszych potrzeb w celu określenia możliwości jutra, a nasze ciągłe inwestycje w badania i rozwój zapewniają nam możliwość dalszego wytyczania własnej drogi w dziedzinie innowacji. Kreowanie trendów przyszłości i wyznaczanie tempa dla przemysłu oponiarskiego w dążeniu do zapewnienia doskonałych wrażeń z jazdy wraz z każdym nowym projektem.

 

Gama produktów