02 17,2023

Vredestein oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w Narciarstwie Alpejskim FIS

 

Vredestein, marka opon najwyższej klasy, będzie oficjalnym sponsorem tegorocznych Mistrzostw Świata w Narciarstwie Alpejskim FIS, które odbywają się w Courchevel/Méribel we Francji w dniach 6–19 lutego 2023 r. Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Alpejskim FIS to sztandarowe wydarzenie w światowym kalendarzu sportów zimowych, przyciągające miliony spragnionych emocji widzów. Firma Apollo Tyres, właściciel Vredestein, podpisała umowę sponsorską, która ma na celu zwiększenie rozpoznawalności nagradzanych opon zimowych (Wintrac i Wintrac Pro) oraz całorocznych (Quatrac i Quatrac Pro) marki Vredestein.

„Widoczna nowa fala zaangażowania w sporty zimowe stanowi idealną platformę do zwiększenia pozytywnej świadomości o niektórych wyjątkowych cechach marki i produktów Vredestein” — wyjaśnia Benoit Rivallant, prezes i dyrektor generalny firmy Apollo Tyres Europe. „Nasze opony zimowe i całoroczne mają wiele naturalnych punktów wspólnych ze światem narciarstwa zawodowego. Warto szczególnie podkreślić nacisk na osiągnięcie najwyższych standardów w zakresie osiągów oraz bezpieczeństwa na śniegu i lodzie”.

Vredestein | The Official Sponsor of the FIS Alpine World Ski Championship!

 

Dalsze uznanie w testach opon zimowych i całorocznych

 

Opona Quatrac Pro marki Vredestein o wysokich osiągach została uznana przez magazyn Auto Motor und Sport za zwycięzcę w kategorii „stosunek ceny do jakości”. Polecał ją również magazyn ACE Lenkrad we wrześniowym teście opon całorocznych. Testerzy magazynu AutoBild podkreślili osiągi opon Quatrac Pro na śniegu, a także „stabilność jazdy i krótką drogę hamowania na mokrych wzniesieniach przy niskim poziomie hałasu”. Standardowe opony Vredestein Quatrac, które nadają się do samochodów rodzinnych i SUV, zdobyły drugie miejsce w wysoce konkurencyjnym teście opon całorocznych AutoBild — wyróżniono je jako „wzorowe”. Testerzy opisali model Quatrac jako „solidne opony całoroczne o zrównoważonych osiągach na mokrej i suchej nawierzchni oraz imponującej drodze hamowania”. Również opony zimowe marki Vredestein dobrze się spisały podczas najnowszych niezależnych testów. Oponę Wintrac polecał ADAC, największy niemiecki automobilklub liczący około 21 milionów członków. Organizacja chwaliła osiągi opony Wintrac na lodzie i niski opór toczenia. W międzyczasie oponę zimową Vredestein Wintrac Pro o wysokich osiągach uznano za „bardzo dobrą” w magazynie Auto Motor und Sport.

Vredestein

Otrzymuj najnowsze wiadomości i aktualizacje