OPONY VREDESTEIN NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Opony rowerowe Vredestein są używane podczas zawodów sportowych na najwyższym poziomie. Nasze testy terenowe są w dużym stopniu przeprowadzane z udziałem profesjonalistów, których cenna opinia staje się podstawą rozwoju naszego produktu.

Dwa dobrze znane przykłady zespołów korzystających z naszych opon to:

- Zespół Roompot — Nederlandse Loterij (kolarstwo)

- JB Brunex Felt (kolarstwo górskie)

Szosowe klasyki

Zespół Roompot — Nederlandse Loterij wziął udział niemal we wszystkich wiosennych klasykach kolarskich, które były okazją do potwierdzenia wartości opon Vredestein. Jako dobry przykład można podać wyścig Paris-Roubaix, określany nazwą „Piekło Północy”. Zespół użył nowych opon Fortezza Senso T 28 mm w tym wyjątkowo trudnym wyścigu na nawierzchni brukowej i żadna z opon nie została przebita!

Zespół Roompot — Nederlandse Loterij weźmie udział w innych znanych wyścigach organizowanych w ciągu roku. Zespół stawia sobie za cel przygotowanie młodych, utalentowanych holenderskich kolarzy do udziału w wyścigach klasy World Tour i od lat osiąga w tej dziedzinie sukcesy. Opony Vredestein holenderskiej marki idealnie pasują do tej koncepcji.

Zawody Pucharu Świata

Zespół JB Brunex Felt MTB bierze udział w zawodach UCI World Cup, a jego członkami są tacy sportowcy jak mistrzyni świata w kolarstwie kobiet, Sina Frei, i były mistrz świata juniorów, Thomas Litscher. 

 

Otrzymuj najnowsze wiadomości i aktualizacje