01 23,2023

FOTOGRAFUJ I UDOSTĘPNIAJ - WYGRAJ WYCIECZKĘ NA OLD TRAFFORD!

 

Vredestein i Manchester United nieustannie dążą do perfekcji. Krok po kroku. Codziennie, przez cały rok. Zawsze do przodu.

Pionierska w branży opon całorocznych firma Vredestein oferuje możliwość wygrania wycieczki na stadion Old Trafford i zobaczenia meczu z Aston Villa 30 kwietnia!

Pokaż swoje wsparcie i weź udział w naszym konkursie już dziś.

 

Jak wziąć udział

 

1. Śledź oficjalny profil Vredestein na Instagramie: https://www.instagram.com/vredestein/

2. Prześlij swoje selfie lub zrzut ekranu jako story lub post, w momencie, gdy na tablicy LED będzie wyświetlana reklama Vredestein.

3. Oznacz nas i bliską osobę, z którą chcesz zobaczyć mecz!

 

Konkurs odbędzie się podczas trzech różnych meczów

Z Crystal Palace, 4.02.2023

Z Leicester City, 19.02.2023

Z Southampton, 12.03.2023

 

Po każdym meczu wylosujemy jednego zwycięzcę. Każdy zwycięzca otrzyma następujące nagrody:

  • W razie potrzeby podwójne bilety lotnicze do Manchesteru i z powrotem
  • Pobyt po meczu w Hotel Football zlokalizowanym tuż obok stadionu Old Trafford
  • Dwa bilety VIP na mecz z Aston Villa na 30 kwietnia 2023 r.
  • Dwie spersonalizowane koszulki pierwszej drużyny Manchester United
  • Poranną wycieczkę po stadionie po wieczorze meczowym

 

Warunki

 

1. Zgłoszenia do konkursu „Wygraj wycieczkę na Old Trafford” będą akceptowane tylko w przypadku wykonania wszystkich wymienionych powyżej czynności.

2. W konkursie mogą wziąć udział tylko mieszkańcy Europy.

3. Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat w momencie zgłoszenia do konkursu.

4. Odbędą się trzy konkursy:

a. rozpoczęcie: 1.02.2023, zakończenie: 7.02.2023, 11:59 czasu środkowoeuropejskiego

b. rozpoczęcie: 16.02.2023, zakończenie: 22.02.2023, 11:59 czasu środkowoeuropejskiego

c. rozpoczęcie: 09.03.2023, zakończenie: 15.03.2023, 11:59 czasu środkowoeuropejskiego

Uczestnicy mogą wziąć udział we wszystkich trzech konkursach, jednak mogą uczestniczyć tylko w jednym konkursie równocześnie! Wielokrotne zgłoszenia lub zgłoszenia dokonane po określonym terminie nie będą ważne.

5. Firma Vredestein zastrzega sobie prawo do wybierania i przyznawania nagród zwycięzcom konkursu.

6. Wydarzenie odbędzie się 30.04.2023. Nie ma możliwości zmiany daty odbioru nagrody ani jej wymiany na nagrodę pieniężną. W przypadku rezygnacji z udziału w wydarzeniu, niezależnie od powodu, firma Vredestein nie ma obowiązku zaproponowania nagród zastępczych.

7. Manchester United ma prawo zmienić datę meczu z Aston Villa na podstawie harmonogramów związanych z prawami do transmisji telewizyjnej.

8. Nagroda nie obejmuje żadnych posiłków ani opłat transportowych za dojazd na lotnisko i z powrotem. Organizator konkursu nie pokrywa kosztów dodatkowych wydatków.

9. Zwycięzca konkursu musi odpowiedzieć w ciągu siedmiu dni od kontaktu ze strony Vredestein. Jeśli zwycięzca nie odpowie w ciągu siedmiu dni, straci możliwość odebrania nagrody, następnie wyłoniony zostanie inny zwycięzca.

10. Firma Vredestein powiadomi zwycięzcę konkursu na piśmie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jeśli będzie to konieczne, zwycięzca jest zobowiązany do podania danych osobowych, takich jak tożsamość, które będą podstawą do przyznania nagrody.

11. Zwycięzca jest odpowiedzialny za prawidłowe dostarczenie wszystkich wymaganych informacji. Firma Vredestein nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy spowodowane przez podanie błędnych informacji.

12. Firma Vredestein zastrzega sobie prawo do odroczenia/anulowania konkursu z dowolnego powodu i bez ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności z tego tytułu.

13. Firma Vredestein jest upoważniona do podejmowania decyzji w każdym przypadku nieobjętym niniejszym regulaminem. W każdym takim przypadku decyzja firmy Vredestein będzie ostateczna i wiążąca.

14. Udział w konkursie jest równoznaczny z bezwarunkową i pełną akceptacją przez uczestnika wszystkich warunków wymienionych w niniejszym dokumencie.

Vredestein

Otrzymuj najnowsze wiadomości i aktualizacje