Vredestein Classic Line upgraded | Vredestein
Techno-classica-2016.jpg

Modernizacja linii Vredestein Classic

Firma Vredestein nie bez powodu jest liderem segmentu klasycznych opon. Ostatnie zmiany w ofercie i zastosowanie w produktach krzemionki pozwolą zwiększyć naszą przewagę nad konkurencją.

Miłośnicy samochodów z pewnością zauważą, że na przestrzeni ostatnich lat bardzo wzrosła popularność klasycznych pojazdów. Ich właściciele są prawdziwymi pasjonatami, pragnącymi dla swoich cennych samochodów wszystkiego, co najlepsze. Firma Vredestein oferuje im szereg produktów. Serie produktów Vredestein Grip Classic, Vredestein Sprint Classic i Vredestein Snow Classic dają gwarancję znalezienia opon Vredestein dla niemal każdego klasycznego pojazdu — od Volkswagena „Garbusa”, poprzez szybkiego Astona Martina DB5, po majestatycznego Bentleya. Nowoczesna technologia Vredestein zapewnia lepsze osiągi, niższe zużycie paliwa i większe bezpieczeństwo każdego pojazdu.

 

Większe bezpieczeństwo dzięki nowej formule z krzemionką
Zastosowanie krzemionki w bieżniku to istotna innowacja i kolejny krok w kierunku zwiększenia bezpieczeństwa. Nowa formuła zapewnia lepszą przyczepność zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni — droga hamowania jest krótsza, właściwości jezdne są lepsze, a przyczepność wzrasta we wszystkich warunkach. Ponadto nowa formuła pozwoliła na obniżenie oporu toczenia i poziomu hałasu. Dodatkowo boczne ścianki opon z serii Classic Line mają teraz charakterystyczny, klasyczny wygląd, a gama rozmiarów została dostosowana do potrzeb rynku, w szczególności do aut europejskich.