Vredestein prezentuje innowacje w Reifen | Vredestein
1-image-article-header-reifen-essen.jpg

Firma Vredestein zaprezentuje innowacyjne rozwiązania na targach REIFEN w Essen

Na targach REIFEN w Essen firma Apollo Vredestein zaprezentuje gamę innowacyjnych produktów oraz usług sprzedażowych.

Zostaną przedstawione nowe produkty, rozszerzone oferty i program partnerski dla dealerów

 

Na targach REIFEN w Essen firma Apollo Vredestein zaprezentuje gamę innowacyjnych produktów oraz usług sprzedażowych. Między 24 a 27 maja ten międzynarodowy producent opon zaprezentuje nowe produkty Apollo Altrust, stanowiące najnowsze rozszerzenie gamy opon całorocznych Vredestein Quatrac, oraz poda najświeższe informacje na temat swojego dynamicznego programu partnerskiego dla dealerów.

 

Nowe produkty Apollo Altrust, które zadebiutują na targach w REIFEN, będą sprzedawane w całej Europie. Dzięki bogatemu doświadczeniu firmy w sektorze pojazdów użytkowych nowa opona do samochodów dostawczych została zaprojektowana z naciskiem na bezpieczeństwo i długi okres eksploatacji.

 

Jednolity rozkład ciśnienia i wzmocniona ochrona krawędzi rowków bieżnika czynią opony Apollo Altrust niezwykle wytrzymałymi, a nowa generacja mieszanki gumy bieżnika i podstawy oraz zoptymalizowany profil żłobień zapewniają mniejsze spalanie. Z kolei bardziej zaokrąglony kształt powierzchni styku, zwiększona odporność na aquaplaning i sztywniejszy wzór bieżnika gwarantują stabilne hamowanie i większe bezpieczeństwo kierowcy.

 

Doskonała efektywność przez cały rok
Na targach w Essen firma nie tylko zapowie rozszerzenie gamy popularnych opon Vredestein Quatrac, ale także zaprezentuje kolejne innowacyjne rozwiązania. Bogate doświadczenie rynkowe firmy Apollo Vredestein, zarówno w dziedzinie opon letnich, jak i zimowych, pozwoliło jej wypracować mocną pozycję na rynku opon całorocznych dzięki wprowadzonym w 1993 r. całorocznym oponom Quatrac. W 2016 roku na rynek zostały wprowadzone aż 42 rozmiary opon Quatrac 5, co zwiększyło całkowitą liczbę dostępnych rodzajów tego flagowego produktu do 126. Indeks prędkości szesnastu z nich to W lub Y, a dostępne rozmiary będą mieścić się w przedziale od 16” do 20”. 

Najnowsza generacja opon Vredestein Quatrac 5, po raz pierwszy zaprezentowana w 2014 r., powstała z myślą zarówno o samochodach osobowych, jak i pojazdach typu SUV (włączając w to modele Volkswagen Tiguan, Audi Q5 i A4 oraz Mercedes Benz GLA). Rozszerzenie tej gamy sprawi, że opony będą odpowiednie do samochodów z segmentu luksusowego, takich jak Mercedes Benz GLE, Range Rover Evoque czy Land Rover Discovery.

Stoisko warte odwiedzenia
Stoisko usytuowane w hali 3 (numer 3C16) zajmie powierzchnię ponad 462 metrów kwadratowych. Poza obszarem spotkań, prezentacji opon, informacji i wystawy samochodów stoisko będzie zawierać makietę typu sklepów, które przyczyniły się do sukcesu programu partnerskiego dla dealerów firmy Apollo Vredestein.

Ten wyjątkowy program dla dealerów został wprowadzony w ubiegłym roku i obecnie istnieje osiem tego typu placówek w siedmiu rożnych krajach, a wiele innych programów partnerskich jest w przygotowaniu.