CAŁOROCZNA OPONA VREDESTEIN COMTRAC 2 ZAPREZENTOWANA NA TARGACH AUTOZUM
Comtrac-2-all-season.jpg

CAŁOROCZNA OPONA VREDESTEIN COMTRAC 2 ZAPREZENTOWANA NA TARGACH AUTOZUM

Apollo Vredestein prezentuje na całym świecie nową oponę całoroczną Vredestein Comtrac 2

Firma Apollo Vredestein zaprezentowała nową całoroczną oponę Vredestein Comtrac 2 na targach AutoZum odbywających się co dwa lata. Europejski przemysł motoryzacyjny gromadzi się w Salzburgu w Austrii od środy 18 stycznia do soboty 21 stycznia. W tym czasie wiodący producent opon — firma Vredestein — przedstawi kompletny zakres produktów oraz ekscytujące formy współpracy z najlepszymi markami premium styling.

 

Od czasu wprowadzenia na rynek opona całoroczna Vredestein Comtrac wyrobiła sobie dobrą reputację wśród kierowców samochodów dostawczych i właścicieli lekkich samochodów ciężarowych dzięki wydajności, skuteczności na drodze, doskonałym właściwościom jezdnym i stabilności. Opona ta jest uznawana za najlepszy wybór dla kierowców i firm, które wolą korzystać z jednego rodzaju opon latem i zimą.

W oparciu o doświadczenie
Od wprowadzenia opony całorocznej opony Vredestein Comtrac firma zdobyła ogromne doświadczenie w tej strefie rynku. Firmowi eksperci z dziedziny badań i rozwoju wykorzystali to doświadczenie do stworzenia opony całorocznej Vredestein Comtrac 2, wprowadzając szereg dodatkowych usprawnień.

Wydajność ma znaczenie

Nowa konstrukcja zapewnia jeszcze większą sztywność i uwzględnia szersze rowki podłużne oraz przy otwartej krawędzi. Ponadto nowa mieszanka bieżnika z krzemionką zapewnia zmniejszenie strat energii. Wyniki tych zmian są widoczne w praktyce: opona całoroczna Vredestein Comtrac 2 charakteryzuje się o 11,70 m krótszą drogą hamowania na mokrych nawierzchniach przy prędkości 80 km/h w porównaniu z równie imponującymi osiągami jej poprzedniczki. Nowa wersja zapewnia także o 10% większą stabilność podczas jazdy z dużym obciążeniem i 5-procentową poprawę oporu toczenia

Nowa opona Vredestein Comtrac 2 znacznie podnosi poprzeczkę dla opon całorocznych w segmencie samochodów dostawczych i lekkich samochodów ciężarowych.

 

Stoisko firmy Apollo Vredestein (numer 0702) znajduje się w hali 10. Oprócz wspomnianych nowości znajdzie się na nim imponujący samochód BMW M4 zmodyfikowany przez firmę Hamann i wyposażony w opony Vredestein. Odwiedzający będą mogli również zobaczyć wystawę opon stworzonych przez firmę Vredestein wspólnie z partnerami premium styling i producentami felg Brock, AEZ i BBS.

Nowa całoroczna opona comtrac 2

Czy chcesz dowiedzieć więcej na temat nowej całorocznej opony Comtrac 2? Kliknij przycisk poniżej, aby odwiedzić stronę produktu.

Całoroczna opona comtrac 2