Firma Audi oferuje opony letnie Vredestein jako standardowe wyposażenie dla Audi A1 Sportback
MicrosoftTeams-image (45).png

Firma Audi oferuje opony letnie Vredestein jako standardowe wyposażenie dla Audi A1 Sportback

Audi wybrało najnowsze opony letnie Vredestein Ultrac i Sportrac jako oryginalne wyposażenie (OE) Audi A1 Sportback, z montażem fabrycznym w wybranych modelach. Produkowane w zakładach firmy Apollo Tyres na Węgrzech i wybrane przez firmę Audi opony będą dostarczane w dwóch rozmiarach: 15 cali w przypadku opony Sportrac (185/65 R15 V) i 17 cali w przypadku opony Ultrac (215/45 R17 W).

Coraz większa liczba producentów samochodów wybiera najwyższej klasy produkty marki Vredestein jako standardowe wyposażenie, wzmacniając pozycję holenderskiej marki opon w europejskim segmencie producentów OE.

Firmy Audi i Apollo Tyres współpracowały w ramach programu rozwoju opon, koncentrując się na minimalizowaniu oporu toczenia. Ułatwiło to wybór opon Vredestein, które optymalizują wydajność i dynamikę Audi A1 Sportback. Obecnie współpraca ta ma przełożenie na prowadzone przez Apollo Tyres prace badawczo-rozwojowe w zakresie fabrycznych produktów OE.

Opony letnie Ultrac i Sportrac zapewniają doskonałą dynamikę jazdy na suchych i mokrych nawierzchniach, a także wysoki poziom komfortu i cichszą jazdę — to wszystko, co najważniejsze dla samochodów klasy premium. Aby użytkownicy Audi A1 Sportback mogli korzystać z opon Ultrac i Sportrac w dłuższej perspektywie, będą one również dostępne na rynku części zamiennych.

Benoit Rivallant, prezes i dyrektor generalny Apollo Tyres Europe, powiedział: „Audi A1 Sportback zapewnia najlepsze w swojej klasie standardy w zakresie dopracowania, wydajności i właściwości jezdnych, a oferowanie opon Ultrac i Sportrac jako fabrycznego wyposażenia OE podkreśla najwyższą jakość dynamicznych właściwości jezdnych tych opon. Ciężko pracowaliśmy nad rozwojem tej relacji i nad tym, by wykorzystać nasze rosnące portfolio rekomendacji producenta”.

Vredestein jest wiodącym producentem opon o najwyższej jakości, tworzącym już od ponad 100 lat innowacyjne produkty najlepsze w swojej klasie pod względem osiągów i bezpieczeństwa, a także zwiększające satysfakcję z jazdy.