Vredestein — dzieło inżynierii | Vredestein
about-vredestein-design-header-image.jpg

Technologia i urzekający wygląd. To Vredestein

W firmie Vredestein mamy jasną wizję dotyczącą wyglądu opony. Dlatego od 1997 roku współpracujemy ze znaną włoską agencją projektową Giugiaro i dlatego poświęcamy dużo uwagi wyglądowi bieżnika oraz bocznych ścianek opon.

Ręka mistrza

Co projekt Giugiaro dodaje do opon Vredestein? Symbolizuje on naszą wrażliwość na szczegóły i oddanie w dążeniu do wyróżnienia się z tłumu. Są to cechy widoczne zarówno w technologii opon, jak i ich wyglądzie. Niepowtarzalny wkład firmy Giugiaro podkreśla nasz wyjątkowy charakter. Włoski projekt zawsze przybiera kształt podczas bliskiej współpracy z inżynierami z centrum badań i rozwoju firmy Vredestein — funkcja poprzedza formę.

 

Partnerzy Premium Styling

Na przestrzeni lat pracowaliśmy z wieloma partnerami Premium Styling. Na międzynarodowych targach samochodowych czasami dzielimy stoiska, na których ważną rolę odgrywają wysoce efektywne opony Ultra High Performance firmy Vredestein zamontowane na kołach samochodów najlepszych stylistów samochodowych, takich jak Lumma Design, Hamann i Mansory. Firma Vredestein oferuje wyjątkowe rozmiary opon, zapewniając tym samym stylistom i producentom samochodów więcej swobody w tworzeniu nowych koncepcji.